N - FMR - 7 - {{3} metil-l-triptofan Cas 1808268-53-2
Mahsulot nomi: n {- fMOC - 7 - metil-l-triptofan
Case №808268-53-2
Boshqa ism: FMR - 7 - Me-TRP-Oh
Tashqi ko'rinishi: Oq kukun
TNN oziq-ovqat qo'shimchalariga, farmatsevtik tarkibiy qismlarga, kosmetik xom ashyo, nozik kimyoviy moddalar va boshqalarga ixtisoslashgan, iltimos, ehtiyojingiz yo'qligini so'rashingiz mumkin.
Ta'rif
Mahsulot tavsifi

| Mahsulot nomi | N - FMR - 7 - metil-l-triptofan |
| Cas yo'q. | 1808268-53-2 |
| Poklik | >98% |
| Alkogol | alkogolsiz |
| Qadoqlash turi | Pp sumkasini / karton chelak |
| Material | Farmatsevtika vositalari |
| Varaq hajmi | 1kg / 10kg / 20kg / 100kg |
| Proccutning og'irligi | 1.2 kg / 12kg / 23kg / 115 kg |
| Hisoblaydi | 1kg / sumkani 10kg / check 20kg / chelak 100k / chelak |
| Sertifikatlar | ISO9001 |
| Yaroqlilik muddati | 24 oy |
| Mot | 100 g |
Vazifalar
N - fMOc - - {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{} Metil Group triptofan indolış halqasi, betakror va giyohvand ta'siri orqali, samarali, uzoq muddatli peptidlar va xavfsiz peptidlarning yangi avlod xususiyatlarini muntazam ravishda taqdim etadi.
Ushbu molekulaning asosiy mexanizmi uning metil o'zgarishi bilan keltirilgan bir nechta ijobiy effektlarda yotadi. Peptid zanjirini taniqli va deflatsiyalash orqali 7 {}} medi-ni joriy etish, shu bilan peptid molekulalarining metabolik barqarorligini kuchaytiradi va uning tarkibida giyohvand moddalar hayotini uzaytirish uchun steptid molekubat barqarorligini sezilarli darajada oshiradi. Shu bilan birga, ushbu metilli modifikatsiya eritofik moddaning hujayraning gidrofoblikini oshiradi, bu esa qon-miya to'sig'i bilan o'zaro ta'sirini kuchaytiradi va qon-miya to'sig'i kabi biologik to'siqlarni kuchaytiradi, bu markaziy asab tizimi kasalliklarini rivojlantirish uchun sharoit yaratadi.
Narkotik moddalarni rivojlantirish va qo'llanmada ushbu xususiyatlarning sinergik ta'siri sezilarli klinik ustunlikka teng. FMRRD nomzodi - - 7 - 7 {}} - - {}} - - {}} {}} {}} {}} {}} -} MET - Oh nafaqat barqarorlik samaradorligi tufayli talab qilinadigan dozani kamaytirishi mumkin. Eng muhimi, ushbu aniq mahalliy modifikatsiya peptidlar va nishonlar o'rtasidagi o'zaro ta'sirni kamaytirishga yordam beradi, ular terapevtik samaradorlikni pasaytirishda yoki hatto kuchaytirish, kam toksiklik va yon ta'sirini kamaytirish, davolash oynasini takomillashtirish va umumiy xavfsizlikni takomillashtirish.
Qadoqlash va etkazib berish

1kg / sumkada 10kg / chelak 20kg / chelak
Zavod
Bizning fabrikasi va sonbmentsiyamiz
Tnn hayotingizni yaxshilang.




Nega TNN ni tanlaysiz



Issiq teglar: n - FMR - 7- metil-l-triptofan cas 1808268-53-2-2, Xitoy, etkazib beruvchilar, fabrika, narx, arzon, arzon narxlar, arzon narxlar, bepul namuna









